Jesteś tutaj: Strona główna » Z życia szkoły » Festyn rodzinny

Festyn rodzinny


Dnia 13 czerwca 2013 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 32 im. Marszałka J. Piłsudskiego w Radomiu odbyła się impreza środowiskowa pod hasłem: Słoneczny festyn rodzinny. 
Organizatorem była Publiczna Szkoła Podstawowa nr 32 oraz  działające w ramach Centrum Aktywności Lokalnej:  MOPS i Igrek -  klub  Spółdzielni Mieszkaniowej Budowlani. 
Program festynu obejmował występy na scenie, konkursy, gry i zabawy, m.in.: rzut kołem ratunkowym do celu, zawody rodzinne, konkurs plastyczny Bezpieczne wakacje, pokazy straży pożarnej, malowanie twarzy, graffiti, brokatowe makijaże, zabawy na dmuchanym zamku i w wodnych kulach. Nie zabrakło gier i zabaw językowych prowadzonych przez Centrum Językowe Helen Dorn. Uczestnikom szczególnie podobały się  pokazy gimnastyki z elementami akrobatyki w wykonaniu zespołu Pajęczarki i grupy baletowej Pa de sacha z MDK –u im. H. Stadnickiej oraz występy uczniów PSP nr 32 i formacji tanecznych klubu Igrek.

 

Rodzice z wielkim zaangażowaniem włączyli się w organizację festynu, przygotowując  stoiska ze smakołykami oraz desery na konkurs kulinarny „Słoneczny deser”. W tracie imprezy można było oddać głos do mobilnej urny wyborczej w sprawie budżetu obywatelskiego. 
Piękna pogoda i wspaniała atmosfera sprzyjały dobrej zabawie również w trakcie kończącej festyn dyskoteki. 
Dyrekcja szkoły wyraża serdeczne podziękowanie wszystkim rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie i przebieg festynu. Dziękujemy również firmie Gemini Studio, Centrum Aktywności Lokalnej, Młodzieżowemu Domowi Kultury im. H. Stadnickiej, Klubowi Spółdzielni Mieszkaniowej Budowlani – „Igrek”, PG 11, Komendantowi Miejskiej Straży Pożarnej, Dyrekcji Zakładu Usług Komunalnych w Radomiu. 

 
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym: