Dzień Edukacji Narodowej

W piątek 11 października w szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor, która przywitała wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców. Po raz pierwszy akademię przygotowywali nauczyciele wychowania fizycznego Natalia Machnio i Marcin Skrok. Jak przystało na wuefistów nie obyło się bez odpowiedniej rozgrzewki. Była ona ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich , ponieważ do ostatniej chwili wiedzieli o niej tylko nauczyciele prowadzący akademię. Zadaniem grona pedagogicznego i uczniów było wykonywanie ćwiczeń specjalnie przygotowanych na tą okazję. Było dużo śmiechu i wspólnej zabawy. Po rozgrzewce uczniowie z klas 5B i 6A przedstawili krótki program kabaretowy pt: „Posiedzenie Rady Samorządu Uczniowskiego”. O oprawę muzyczną zadbała kl. 3b z p. Małgorzatą Murawską oraz Malwina M i Natalka Z z kl. 8b pod opieką p. Beaty Chudziak. 

Na koniec przedstawione zostały wyniki szkolnego plebiscytu na najbardziej lubianego nauczyciela, najbardziej wymagającego nauczyciel i nauczyciela z największym poczuciem humoru .

W kategorii ulubiony nauczyciel wygrali : p. Irena Krawczyk, p. Natalia Machnio i p. Marcin Skrok.

W kategorii najbardziej wymagający nauczyciel wygrali : p. Katarzyna Towarek, p. Irena Krawczyk i p. Anna Wolska.

W kategorii nauczyciel z największym poczuciem humoru wygrali: p. Natalia Machnio, p. Dorota Wieruszewska i p. Marcin Skrok.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego PSP 32 Adrian Witaszek i Maciej Szyszka wręczyli zwycięzcom okolicznościowe medale i poczęstowali szklaneczką soku z cytryny.