17.10.2017r. dyżur nauczycieli klas IV- VII zapraszamy od 17 do 18. 

Osiągnięcia


Rok szkolny 2016/17

TEMATYKA KONKURSU

ZASIĘG

OSIĄGNIĘCIA

Międzyszkolny konkurs wiedzy „Mały Omnibus”

Międzyszkolny

Bardzo dobry wynik  - Zuzanna Boruc kl. 3b; dobry – Emilia Kwapis 3c i Tomasz Kruk 3b

Konkurs kolęd angielskich

międzyszkolny

Wyróżnienie dla Nadii Giełżeckiej i Wiktorii Peryt, kl. 6c

Konkurs polonistyczny

Województwo mazowieckie

Filip Szlachetka, kl. 6b, zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego

Zawody II Rzutu Ligi Zapaśniczej Dzieci

regionalny

I miejsce – Oliwia Kucharczyk

Konkurs plastyczny ANIOŁ

powiatowy

II miejsce - Paulina Sokołowska 6c

Wyróżnienia – Wiktoria Peryt 6c

Michał Szlachetka – 2b

Wewnątrzszkolny konkurs wiedzy „Mały Omnibus”

szkolny

Tytuł Szkolnego Omnibusa otrzymali:

Zuzanna Boruc, kl. 3b

Tomasz Kruk, kl. 3b

Emilia Kwapis, kl. 3c

Kacper Zagórski, kl. 3a

„Kolorowe wiersze Juliana Tuwima”

szkolny

Kl. II

I – Michał Szlachetka, kl. 2b

II – Ismena Szymańska, kl. 2b

      Damian Bartosiak, kl. 2c

III – Maja Gola, kl. 2b

      Julia Burek, kl. 2c

Wyróżnienia:

Kinga Wykrota, kl. 2b

Dominik Masiarz, kl. 2a

Paulina Krzysztofik, kl. 2a

 

Kl. III

I – Igor Pawlaczyk, kl. 3b

     Oliwia Kowalska, kl. 3b

II – Amelia Trojanowska, 3b

     Zuzanna Boruc, kl. 3b

III – Julia Duliban, 3b

     Oliwia Krzosek, 3b

     Maja Gleguła, 3b

Wyróżnienia:

Oskar Sokołowski, 3a

Liwia Sowa, 3b

Zuzanna Wątła, 3c

Szymon Gos, 3b

Konkurs plastyczno – językowy „My Christmas Card”

szkolny

I – Ismena Szymańska, kl. 2b

II – Malwina Machnio, kl. 5b

III – Zuzanna Zając, 3a

       Damian Głogowski, 0b

Wyróżnienie:

Oliwia Kowalska, 3b

Szymon Dreja, 3a

Bartosz Dreja, 6b

Oliwia Węglińska, 4a

Lena Głowacka, 2a

Lena Czerwiec, 3c

I edycja konkursu „Rachmistrz doskonały” dla klas II;

I edycja konkursu „Rachmistrz doskonały” dla klas III

szkolny

Tytuł otrzymali:

Kl. II

A.Dąbrowski

J.Kwaczyński

K.Wróbel

Kl. III

F.Kruk

M.Golec

T.Kruk

Rok szkolny 2015/16

 

TEMATYKA KONKURSU

ZASIĘG

OSIĄGNIĘCIA

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

międzynarodowy

Zuzanna Boruc – wynik bardzo dobry

Filip i Tomek Kruk – wyróżnienie

Julia Osińska – wyróżnienie

Filip Szlachetka – wyróżnienie

Konkurs wiedzy Ogólnej „Zuch”

ogólnopolski

Laureaci: Zuzanna Boruc, Jan Kwaczyński, Łukasz Wąsik

„Kardynał Stefan Wyszyński – patron ważnych spraw”

-konkurs literacki

-konkurs plastyczny

-konkurs wiedzy

Ogólnopolski

Literacki -wyróżnienie Z. Jabłońska

 

Plastyczny –

I m. A. Bator

II m. J. Dzik, M.Adamiec

III m. I. Chebdowski, J. Porada

 

Wiedzy – Julia Dzik, Anna Pasternak, Sara Cukierska – III m.

Regionalny konkurs z języka angielskiego dla klas 1-3

powiatowy

Wyróżnienie: B. Głowacki IIIa

I Regionalny Konkurs Pięknego Czytania

międzyszkolny

IIIa – Samira Khursanova – vicemistrz kat. III-IV

Vc Dawid Pobideł – Wyróżnienie kat. V-VI

Radom Moje Miasto

Międzyszkolny

I m.- Aleksandra Gromska Vc

II m.- Filip Szlachetka Vb

 

Plastyczny –

III m. A. Bator, N. Kotelba

Wyróżnienie M. Machnio

„Godzina Myśli” – konkurs recytatorski (twórczość Juliusza Słowackiego)

Międzyszkolny

III m. – Weronika Krzesińska VIa

 

 

 

Międzyszkolny konkurs dla edukacji wczesnoszkolnej z języka angielskiego

międzyszkolny

Laureat: B. Głowacki IIIa

Międzyszkolny konkurs czytelniczy dla klas trzecich

międzyszkolny

I m. – Samira Khursanova 3a

Wyróżnienie – Ada Siwiec 3b

XIII Diecezjalny konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej

regionalny

Filip Wożyński 5b - wyróżnienie

Sing Along – konkurs piosenki anglojęzycznej

Międzyszkolny

Przemysław Czyż Vc – wyróżnienie

„Trzeszczące wierszyki” – IV Międzyszkolny Logopedyczny Konkurs Recytatorski

Międzyszkolny

II m. – Nadia Ziółek Oc

Wyróżnienie – Bartłomiej Sułek

Mistrz Języka Ojczystego

międzyszkolny

I m. – PSP 32

(F. Szlachetka, Z. Jabłońska, N. Zasada)

Mały Omnibus

Międzyszkolny

Oliwia Wulczyńska – wynik dobry

Aktywna integracja

Międzyszkolny

II miejsce w konkursie wiedzy o Radomiu

III miejsce w piłce siatkowej klas VI

XII Olimpiada Młodzieży

Międzyszkolny

III miejsce w Unihokeju Dziewcząt

Konkurs kolęd i świątecznych piosenek w języku angielskim

Międzyszkolny

I miejsce – Natalia Zbiciak i Malwina Machnio (kl.4b)

Międzynarodowy konkurs plastyczny „Słoneczna Zakładka”

Międzynarodowy

Tobiasz Carter – III miejsce

Międzyszkolny Festiwal Kinder + sport w pływalni

Regionalny

II miejsce – Tomek Kruk i Filip Kruk 2b

Drużynowe Mistrzostwa Radomia w szachach dla klas 4-6

międzyszkolny

IV miejsce

Dziecięcy Świat Poezji

międzyszkolny

I miejsce – Anna Przydatek

Wyróżnienie – Maria Gryzło

Szkolny Konkurs Matematyczny

Szkolny

I m. – Julia Kruk, Bartosz Głowacki, Jakub Stachurski (kl.III)

I m. Filip Kruk (kl. II)

Szkolne zawody lekkoatletyczne dla klas I – III pod hasłem „Dzień Dziecka z Lekkoatletyką”

Szkolny

Puchar Dyrektora Szkoły:

- Ib

-IIb

IIIa

 

Konkurs profilaktyczny

kl. IV – VI „Wolni od uzależnień”

Kl. I-III  „Chociaż bardzo się różnimy, to wspólnie się bawimy”

szkolny

Kl. IV – VI

R. Świątek, I. Chebdowski, P. Sokołowska, N. Zasada

KL. I-III

K. Wykrota, O. Wulczyńska, L. Brodecka, O. Kucharczyk, A. Trojanowska

Logo szkoły w różnych technikach plastycznych

Szkolny

miejsce I    - Michalina Ślifirczyk kl. IIA
                    - Filip Wulczyński kl. IB 
                    - Michał Szlachetka kl. IB
miejsce II   - Paulinka Głogowska kl. IA
                    - Oliwia Kalemba kl. IIC
                    - Damian Bartosiak kl. I C
miejsce III  - Julia Burek kl. IC
                    - Aleksandra Sadzik kl.I C
                    - Wiktor Skoneczny kl. IB
                    - Oskar Sokołowski kl. IIA
Wyróżnienia otrzymali: Natalia Stolarczyk kl. IA , Natalia Tyczyńska kl. IA, Antonina Małek kl. IA, Amelia Szczerbińska kl. IIA, Wiktoria Seweryn kl. IC, Wiktor Albiniak kl. IA, Dominik Pobideł kl. IIA

Konkurs dla klas drugich – Czy znasz wiersze Juliana Tuwima?

Szkolny

I miejsce – kl. 2b

II miejsce – kl. 2a i 2c

Zdrowe odżywianie – zdrowe dzieci

Szkolny

I miejsce - Tomalska Aleksandra kl 1c
II miejsce - Bartosiak Damian kl. Ic
III miejsce - Gola Maja kl. I b
Wyróżnienia Aleksandra Sadzik- 1c, Seweryn Wiktoria kl 1c, Kruk Filip IIb, Zuzanna Boruc IIb,  Albiniak Martyna kl IIc, Jakubowska Oliwia 0a, Jurczak Zuzanna kl.IIIb

Miś z mojego dzieciństwa

Szkolny

Kategoria  kl. 0-I
miejsce I:
•     Kinga Wykrota kl. IB
•     Mikołaj Dębski kl. 0B
•     Helenka Węgrzycka kl. 0B
•     Filip Parszewski kl. 0C
miejsce II:
•     Maja Gola kl. IB
•     Liliana Boruc kl. 0C
•     Nadia Ziółek kl. 0C
miejsce III:
•     Wiktoria Kowalczyk l. 0C
•     Natalia Zychla kl. 0C
•     Filip Słomka kl. IA
Wyróżnienia otrzymali: Ismena Szymańska kl. IB, Łukasz Wąsik kl. IB, Adam Dąbrowski kl. IB, Filip Wulczyński kl. IB, Dominik Masiarz kl. IA, Rayan Obadi kl. 0A, Maiar Obadi kl. IB, Julia Płuciennik kl. IB.

Kategoria kl. II-III
miejsce I:
•     Oliwia Kucharczyk kl. IIIB
miejsce II:
•     Ada Kwiecień kl. IIC
•     Oliwia Wulczyńska kl. IIIA
miejsce III:
•     Lena Brodecka kl. IIC
•     Nicole Brzeska kl. IIIA
•     Ania Przydatek kl. IIIB
Wyróżnienia otrzymali: Anna Gromniuk kl. IIIA, Zuzanna Boruc kl. IIB.

Konkurs plastyczny „Józef Piłsudski w oczach dziecka”

Szkolny

I miejsce – Aniela Lipka 6A,

Paulina Sokołowska 5c

II miejsce – Dawid Tulacha 5a

III miejsce – Zuzanna Stefańska 5c, Przemysław Czyż 5c, Natalia Zasada 5b

Wyróżnienie: Aleksandra Gromska 5c, Paulina Trzmiel 5b

Turniej mikołajkowy dla oddziałów przedszkolnych

Szkolny

I miejsce – kl. 0a

II miejsce – kl. 0b i 0c

 Rok szkolny 2014/2015

 

TEMATYKA KONKURSU

ZASIĘG

OSIĄGNIĘCIA

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

międzynarodowy

Wyróżnienia:

Filip Szlachetka,

Aleksandra Duliban,

 Jakub Szulc,

 Wiktoria Prasek,

Monika Doroz,

Anna Przydatek

Dziecięcy Świat Poezji

międzyszkolny

II miejsce – Wiktoria Seweryn

Wyróżnienie – Magdalena Adamiec

Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny „Mali Przyrodnicy na start”

międzyszkolny

II miejsce

Konkurs Czytelniczy Czarodzieje Słowa

międzyszkolny

Bardzo dobry wynik:

Oliwia Wulczyńska, Julia Mazan

Radom – moje miasto

międzyszkolny

II miejsce w konkursie matematyczno-przyrodniczym – Sara Cukierska

W konkursie plastycznym:

II miejsce – Weronika Gielniowska

Wyróżnienie – Amelia Bator

Turniej Wiedzy z zakresu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

międzyszkolny

IV miejsce

Diecezjalny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej

regionalny

III miejsce

Konkurs Plastyczny „Widzisz zagrożenie -szybko reagujesz, życie ratujesz”

międzyszkolny

Wyróżnienie – Weronika Gielniowska

Aktywna Integracja

międzyszkolny

I miejsce w konkursie „Radom –moje miasto”

III miejsce – konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

III miejsce w turnieju piłki siatkowej

IV miejsce w konkursie „Woda źródłem życia”

 

Rok szkolny 2013/2014

Anna Augustyniak 6a

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Igor Chebdowski 3c

Filip Szlachetka 3b

Piotr Wachowicz 3c

Dawid Pobideł 3c

Aleksandra Duliban 5a

Kamil Szczęsny 6b

Jakub Szlachetka 6a

Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Filip Szlachetka 3b
As Matematyki w VII Małym Konkursie Matematycznym (Mazowszany)

Magdalena Adamiec 2a

II miejsce w konkursie recytatorskim "Dziecięcy Świat Poezji"

Kamil Szczęsny 6b

Wyróżniene w XIV Radomskich Zawodach Matematycznych

Aleksandra Duliban 5a

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno - Przyrodniczym RADOM - MOJE MIASTO

Zuzanna Chabros 6b

II miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym RADOM - MOJE MIASTO

Aleksandra Duliban 5a

II miejsce za pracę plastyczną w I Ogólnopolskim Konkursie młodych Twórców "Kardynał Stefan Wyszyński - Patron Ważnych Spraw"

Weronika Gielniowska 5b

III miejsce za pracę plastyczną w I Ogólnopolskim Konkursie Młodych Twórców "Kardynał Stefan Wyszyński - Patron Ważnych Spraw"

Maria Bochra

Wyróznienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologiczno - przyrodniczym

Katarzyna Koba 6b

I miejsce w kategorii muzycznej na II Festiwalu Talentów organizowanym przez PG 5 w Radomiu

Weronika Trzmiel i Wiktoria Siara 6b

III miejsce w kategorii tanecznej na II Festiwalu Talentów organizowanym przez PG 5 w Radomiu

Wiktoria Bąkowska i Michał Cebula 4a

Finaliści II Turnieju Mistrzostw Radomia w tańcu towarzyskim

Oliwia Łodygowska 6b

II miejsce w pływaniu w zawodach GRAND PRIX Polski w Ratownictwie Wodnym (Żyrardów)

Oliwia Łodygowska 6b

III miejsce w VII Międzyszkolnym Konkursie KARTA TECHNICZNA

Donata Kwietniewska 6b

Wyróżnienie w III Międzyszkolnym Konkursie kolęd i Pastorałek

Zespół Legioniści

II miejsce w XI Diecezjalnym Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej

Zespół Trio

III miejsce w XI Diecezjalnym Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej

 

Rok szkolny 2012/2013

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Wynik

Imię i nazwisko nauczyciela

Filip Sokołowski 

6a

 

Bardzo dobry wynik w Konkursie Matematycznym KANGUR

 

Małgorzata

Pyrek

Daniel Drużdżel

5a

 

Wyróżnienie w Konkursie Matematycznym KANGUR

 

Elżbieta Grzegorczyk
Kamil Szczęsny

5b

 

Wyróżnienie w Konkursie Matematycznym KANGUR

 

Elżbieta Grzegorczyk
Anna Augustyniak

5a

 

Wyróżnienie w Konkursie Matematycznym KANGUR

 

Elżbieta Grzegorczyk
Jakub Szlachetka

5a

 

Wyróżnienie w Konkursie Matematycznym KANGUR

 

Elżbieta Grzegorczyk
Filip Szlachetka

2b

 

Wyróżnienie w Konkursie Matematycznym KANGUR

 

Małgorzata Adamiec
Piotr Wachowicz

2c

 

Wyróżnienie w Konkursie Matematycznym KANGUR

 

Małgorzata Murawska
Aleksandra Gromska

2c

 

Wyróżnienie w Konkursie Matematycznym KANGUR

 

Małgorzata Murawska

Aleksandra Gromska

Piotr Wachowicz

Michał Cebula

Julia Dzik

2c

3a

 

I miejsce w Małym Konkursie Matematycznym - As Matematyki

 

 

Małgorzata Murawska

 

Iwona Czyżewska

Julia Dzik

3a

 

I miejsce w Konkursie As Matematyki

 

Iwona Czyżewska
Anna Pasternak

3a

 

Finalistka Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego "Mały Mistrz Matematyki"

 

Iwona Czyżewska

Maria Bochra

Natalia Stolarczyk

2a

 

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczo - Ekologicznym

 

Alina Kieczmur

Natalia Zych

Amelia Bator

Sara Cukierska

Julia Porada

3b

3a

 

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "ABC ruchu drogowego"

 

 

Małgorzata Potrząsaj

 

Iwona Czyżewska

Karolina Wożyńska

4a 

 

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Kardynał S. Wyszyński - patron ważnych spraw"

Beata Chudziak

 

Martyna Krupa

6b 

 

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Kardynał S. Wyszyński - patron ważnych spraw"

Beata Chudziak

 

Zuzanna Okulska-Bożek

6b

 

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Kardynał S. Wyszyński - patron ważnych spraw"

Beata Chudziak

 

Zuzanna Okulska-Bożek

6b

 

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Kardynał S. Wyszyński - patron ważnych spraw"

Krystyna Matera

 

Michał Fereniec

6b

 

Laureat konkursu TEST OXFORD PLUS

Agnieszka Szyszka-Fereniec

 

Wiktoria Jabłońska

6a

 

Laureat konkursu TEST OXFORD PLUS

Renata Gwozdowska-Rutka

 

Wiktoria Jabłońska

6a

 

Bardzo dobry wynik w konkursie historycznym "Krąg"

Joanna Kowalska

 

Wiktoria Jabłońska

6a

 

Wyróżnienie w konkursie poezji anglojęzycznej "Minstrel"

 

Renata Gwozdowska-Rutka
Donata Kwietniewska

5b

 

II miejsce w Diecezjalnym Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej

 

Beata Chudziak
Katarzyna Koba 

5b

 

I miejsce w Diecezjalnym Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej

 

Beata Chudziak
Wiktoria Jabłońska

6a

 

III miejsce w Diecezjalnym Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej.

 

Beata Chudziak

Martyna Lenard

Wiktoria Cieślak

Julia Czyżewska

Jakub Białek

Michał Fereniec

Milena Król

Filip Grzyb

Bartosz Jeżmański


6b

 

 

6c

III miejsce w Turnieju piłki Siatkowej "Aktywna Integracja"

Marcin Skrok

Wiktoria Jabłońska

Michał Fereniec

6a
6b

I miejsce w konkursie "Kraje anglojęzyczne" w ramach  Turnieju  "Aktywna Integracja"

 

Daniel Drużdżel Kamil Szczęsny

5a

5b

II miejsce w "Dyktandzie na wesoło" w ramach Turnieju "Aktywna Integracja"

Anna Wieruszewska

Anna Wolska

Rok szkolny 2011/2012

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Wynik

Imię i nazwisko nauczyciela

Bartosz Utkowski

6a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY

Małgorzata Pyrek

Filip Sokołowski

5a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY

Małgorzata Pyrek

Anna Augustyniak

4a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY

Elżbieta Grzegorczyk

Jakub Szlachetka

4a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY

Elżbieta Grzegorczyk

Bartosz Utkowski

6a

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Młodych Twórców "Kardynał Stefan Wyszyński - patron ważnych spraw"

Krystyna Matera

Ewelina Marek

6b

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Młodych Twórców "Kardynał Stefan Wyszyński - patron ważnych spraw"

Krystyna Matera

Zuzanna 
Okulska - Bożek

6a

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Literackim dla Szkół Podstawowych "Lemaniacy"

Krystyna Matera

Klasa 5a

 

III miejsce w międzyszkolnym konkursie "Czy znasz mitologiczny świat Greków i Rzymian?"

Joanna Kowalska

Igor Chebdowski

1c

I miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym organizowanym przez Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie
„79 urodziny Koziołka Matołka”.

Małgorzata Murawska

Dawid Pobideł

1c

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym organizowanym przez Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie „79 urodziny Koziołka Matołka”.

Małgorzata Murawska

Wiktoria Peryt
Natalia Nielipińska

1c

Wyróżnienia w regionalnym konkursie plastycznym pod patronatem Prezydenta Miasta Radomia „Bezpieczny przejazd kolejowy. Zatrzymaj się i żyj !”

Małgorzata Murawska

Dawid Pobideł

1c

III nagroda w regionalnym konkursie plastycznym pod patronatem Prezydenta Miasta Radomia „Bezpieczny przejazd kolejowy. Zatrzymaj się i żyj !”

Małgorzata Murawska

Emilia Banach

5a

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Kardynał Stefan Wyszyński - patron ważnych spraw"

Beata Chudziak

Martyna Krupa
Zuzanna Okulska-Bożek

5b

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Kardynał Stefan Wyszyński - patron ważnych spraw"

Beata Chudziak

Wiktoria Kozera

5b

III miejsce w Diecezjalnym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej

Beata Chudziak

Katarzyna Koba
Martyna Lenard

5b

Wyróżnienie w Diecezjalnym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej

Beata Chudziak

Milena Król
Paulina Sałek
Małgorzata Zacharska
Karolina Zawisza
Julia Sokołowska
Dagmara Badeńska
Karolina Tomtas

5c
6a
6b

II Miejsce w Regionalnym Turnieju Unihokeja Młodziczek o puchar „Echa Dnia” w Stromcu

Natalia Machnio
Marcin Skrok

Michał Bąk
Filip Grzyb
Karol Wesołowski
Mikołaj Woźniak
Igor Prawda
Adrian Leszko
Bartosz Pastuszko
Patryk Katana

5c
6a
6b

II Miejsce w Regionalnym Turnieju Unihokeja Młodzików o puchar „Echa Dnia” w Stromcu

Natalia Machnio
Marcin Skrok

Emilia Banach
Aurelie Moslonka
Aleksandra Niedzielska
Wiktoria Cieślak
Julia Czyżewska
Natalia Główka
Wiktoria Wlazło
Król Milena 
Julia Łukaszko
Aleksandra Kowalczyk 
Milena Wrochna

5a
5b
5c

V miejsce w ramach VIII Radomskiej Olimpiady Młodzieży w halowej Mini Piłce Nożnej Dziewcząt

Natalia Machnio
Marcin Skrok

Martyna Lenard

5b

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek

Beata Chudziak

Joanna Sajda 
Julia Sokołowska 
Dagmara Badeńska 
Patrycja Ślifirczyk 
Paulina Sałek 
Karolina Zawisza 
Małgorzata Zacharska 
Sandra Dziadkiewicz 
Milena Warmijak 
Daria Spławiec

6b
6a

I miejsce w VIII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w Unihokeju Dziewcząt

Natalia Machnio
Marcin Skrok

Michał Bąk 
Filip Grzyb
Adrian Leszko 
Igor Prawda 
Karol Wesołowski 
Mikołaj Woźniak 
Patryk Katana 
Bartosz Pastuszka

5c
6a
6b

II miejsce w VIII Radomskiej Olimpiadzie Młodzieży w Unihokeju Chłopców

Natalia Machnio
Marcin Skrok

Joanna Sajda 
Julia Sokołowska 
Dagmara Badeńska 
Patrycja Ślifirczyk 
Karolina Zawisza 
Małgorzata Zacharska 
Sandra Dziadkiewicz 
Daria Spławiec 
Milena Król

6b
6a
5c

II miejsce w Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Ziemi Radomskiej w Unihokeju Dziewcząt

Natalia Machnio

Michał Bąk   
Adrian Leszko 
Karol Wesołowski 
Mikołaj Woźniak 
Patryk Katana 
Bartosz Pastuszka 
Sebastian Trzos 
Brajan Jędryszczak

5a
5c
6a
6b

V miejsce w Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Ziemi Radomskiej w Unihokeju Chłopców

Natalia Machnio

Dagmara Badeńska, Joanna Sajda, 
Julia Sokołowska, Małgorzata Zacharska, Karolina Zawisza, 
Karol Wesołowski, Adrian Leszko, 
Mikołaj Woźniak, Bartosz Pastuszko

6a
6b

II miejsce w Turnieju piłki Siatkowej "Aktywna Integracja"

Natalia Machnio
Marcin Skrok

Okulska-Bożek, 
Bartosz Utkowski,
Michał Fereniec

5b
6a

II miejsce w konkursie "Kraje anglojęzyczne" w ramach  Turnieju  "Aktywna Integracja"

 

Anna Augustyniak , Daniel Drużdżel,
Jaromir Łysakowski

4a

III miejsce w "Dyktandzie na wesoło" w ramach Turnieju "Aktywna Integracja"

Anna Wieruszewska

Ewelina Marek, 
Adam Kołodziej, Wojciech Siwiec

6b
6a

IV miejsce w konkursie "Wodoźródłem życia" w ramach Turnieju "Aktywna Integracja"