Udanuych wakacji  *                     Udanych wakacji  *             Udanych wakacji   *            Udanych wakacji            Udanych wakacji *          Udanych wakacji 

Samorząd


Rok szkolny 2017/2018

Dyskoteka walentynkowa

Walentynki to dobra okazja do świętowania. W szkole mieliśmy pocztę walentynkową, zaś w czwartek 8 lutego odbyła się dyskoteka z okazji tego święta, której inicjatorem był Samorząd Uczniowski. Miejscem zabawy była pięknie udekorowana sala gimnastyczna. Dyskoteka zaczęła się o godzinie 16:00. Wszyscy miłośnicy tańca z wielką ochotą przybyli popołudniu do szkoły, by w miłej atmosferze spędzić klika kolejnych godzin. Uczestnicy bawili się przy muzyce, którą zapewnili opiekunowie SU. Zachęcamy wszystkich do udziału w tego typu imprezach, ponieważ są one okazją do lepszego poz

 

 Piraci z Karaibów

11 stycznia w naszej szkole odbył sie kolejny dzień tematyczny. Tym razem tematem przewodnim byli "Piraci z Karaibów". Jak zwykla uczniowie i nauczyciele nie zawiedli i stawili sie na wezwanie Bosmana. Oczywiście odbyła sie także piracka potańcówka :)

 

 

 Piżama day 

  23 października odbył się w naszej szkole pierwszy dzień tematyczny: PIŻAMA DAY.
Każdy, kto miał ochotę, mógł w tym dniu paradować po szkole w cieplutkiej i mięciutkiej piżamie, z szlafroczkiem zarzuconym na plecy, Przytulanką lub ulubioną podusią w ręce i w swoich domowych kapciach na stopach. Nagrodą dla przebranych uczniów było półgodzinne Piżama Party. Wszyscy świetnie się bawili ubierając najróżniejsze stroje.
Bardzo dziękujemy wszystkim przebranym uczniom i nauczycielom za wspólną zabawęi czekamy na następny dzień tematyczny.

Wybory

 27 września 2017 r. w naszej szkole odbyły się wybory Samorządu Uczniowskiego. O funkcje przewodniczącego SU, sekretarza i skarbnika ubiegało się siedmiu uczniów z klas siódmych. W głosowaniu brali uczniowie i uczennice klas 4-7.

Przewodniczacym SU została Julia Zychowska (7B) a jej zastępcami Julia Osińska (7A) i Natalia Nielipińska (7C). Sekretarzem SU został Rajmund Świątek (7B) a Skarbnikiem SU Krystian Goliat (7C).

 

 

 Regulamin Szczęśliwego Numerka

Regulamin konkursu Super Klasa