* 16.10.2018 r. - Dyżur Nauczycieli * od godz. 17.00 do godz. 18.00 * 16.10.2018 r. - Dyżur Nauczycieli * od godz. 17.00 do godz. 18.00 * 16.10.2018 r. - Dyżur Nauczycieli * od godz. 17.00 do godz. 18.00 *

eTwinning


 

 Enjoying maths in the real life

Uczniowie klasy 6c pod opieką p. Elżbiety Grzegorczyk przystąpili do całorocznego  międzynarodowego projektu "Enjoying maths in the real life". Podczas trwania projektu uczniowie będą szukać matematyki w sytuacjach życia codziennego, architekturze, sztuce, przyrodzie. 

W projekcie wezmą udział także uczniowie z Hiszpanii, Włoch, Francji, Portugalii i Turcji.

  Grupa uczniów klasy 6c pod opieką p. Elżbiety Grzegorczyk bierze udział w projekcie dotyczącym nauki programowania. Uczniowie nauczą się tworzyc awatary na platformie Voki, tworzyć programy w wizualnym języku programowania. Zaprezentują swoim zagranicznym kolegom dwie stworzone przez siebie gry.

W projekcie biorą udział także uczniowie z Francji, Włoch i Albanii.

A day with maths

 Nasza szkoła dołączyła do kolejnego projektu eTwinning "A day with maths". Ideą projektu jest stworzenie krótkich filmów (pokazów zdjęć) na temat wykorzystania matematyki w codziennych czynnosciach w ciągu jednego dnia.

W projekcie biora udział także uczniowie z Chorwacji, Hiszpanii i Turcji.

Origami

   W roku szkolnym 2015/2016 uczniowie klas 6a i 5c pod kierunkiem p. Elżbiety Grzegorczyk i p. Doroty Szczepańskiej realizowali międzynarodowy projekt eTwinning "Origami". Projekt trwał od kwietnia do czerwca. Do współpracy z nami włączyły się dwie szkoły: z Portugalii i Włoch. Celem projektu było stworzenie wiosennego i letniego krajobrazu za pomocą  figur złożonych z papieru według japońskiej sztuki origami.  Podczas trwania projektu uczniowie dowiedzieli się więcej o krajach partnerskich, ćwiczyli umiejętność porozumiewania się w języku angielskim, rozwijali swoje umiejętności manualne. 

 Uczniowie zaprezentowali  swoją pracę, a także pracę portugalskich i włoskich kolegów, pięknie dekorując tablicę na holu I piętra. 

 

     

Zapraszamy do zapoznania się z realizacją projektu   kliknij