Samorząd Uczniowski

     Rok szkolny 2018/2019

Szkolny Dzień Muffina

30 marca obchodzimy Światowy Dzień Muffina. Z tej okazji 29 marca w naszej szkole pachniało smakowicie od samego rana! Opiekunowi Szkolnej Kasy Oszczędzania i Samorządu Uczniowskiego zorganizowali Szkolny Dzień Muffina. Wszystkie muffinki przygotowane przez uczniów, rodziców, a także nauczycieli były kolorowe, spektakularne i pyszne. Można było nabyć muffinki czekoladowe, kokosowe, bananowe, budyniowe, z motywem piłkarskim itp.  Kolejka po nie była imponująca, a dzieci zajadały ze smakiem te wyśmienite słodkości. I nie tylko dzieci! Również nauczyciele i panie z obsługi chętnie sięgali do portfela, by wesprzeć dziecięce inicjatywy. Wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej akcji oraz zechcieli ją wesprzeć, bardzo serdecznie dziękujemy. 

 

Dyskoteka Walentynkowa

21 lutego uczniowie naszej szkoły spotkali się na dyskotece walentynkowej zorganizowanej przez opiekunów SU. Opiekunowie zadbali o dobrą muzykę, przy której wszyscy wspaniale się bawili. Nie zabrakło tańców integracyjnych, takich jak Belgijka, Kaczuszki czy Macarena. W trakcie trwania dyskoteki zostały rozdane kartki walentynkowe, które zbierane były wcześniej w szkole. Największą atrakcją cieszyła się fotobudka w wydaniu walentynkowym. 

Dyskoteka

Z okazji Dnia Chłopaka odbyła się pierwsza w tym roku dyskoteka, podczas której świetnie bawili się uczniowie klas 4-8. Zabawa była wyborna. Muzyka z najnowszych list przebojów, ale i ta starszej generacji porywała do tańca tych, którzy tańczyć lubią. Inni, to znaczy mniej zapaleni tancerze, obserwowali bawiących się. Może zabrakło im śmiałości? Miejmy nadzieję, że dyskotekowe wieczory staną się tradycją w naszej szkole, a amatorów tańca będzie przybywać! Z niecierpliwością czekamy na następną dyskotekę!

Piżama Day

18 października odbył się w naszej szkole pierwszy dzień tematyczny: PIŻAMA DAY.

Zadaniem uczniów było ubranie się w piżamy, szlafroki, bambosze. Nagrodą dla uczniów przebranych w piżamy i inne stroje do spania było półgodzinne Piżama Party.

Bardzo dziękujemy wszystkim przebranym uczniom i nauczycielom za wspólną zabawę i czekamy na następny dzień tematyczny.

 

Karaoke z okazji Dnia Chłopaka

5.10.2018r. z okazji Dnia Chłopaka opiekunowie SU wraz z dziewczynami zorganizowali karaoke. Tego dnia wszystkie klasy 4 – 8 spotkały się na sali gimnastycznej. Dziewczęta z każdej klasy zaśpiewały piosenki dla chłopaków, które wcześniej wylosowały.

Można było usłyszeć takie utwory jak:

„O mnie się nie martw”, „Meluzyna”,

„Nie bądź taki szybki Bill”,

„Chcę do Bodzia”, „Gdzie Ci mężczyźni”.

 

Wybory SU

05.10.2018 r. w naszej szkole odbyły się wybory Samorządu Uczniowskiego. O funkcje przewodniczącego SU, sekretarza i skarbnika ubiegało się 9 uczniów z klas ósmych. W głosowaniu brali udział uczniowie i uczennice klas 4-8.

 

Przewodnicząca SU Julia Zychowska (8B)

zastępcy: Julia Osińska (8A) i Aleksandra Stanik (8C).

Sekretarz SU  Julia Zając (8B)

Skarbnik SU Filip Szlachetka (8B).

Opiekunowie: p. Natalia Machnio i p. Marcin Skrok